Biz Kimiz?

Biz 2017 yılından beri Karadağ’da yaşıyoruz. 2018 yılından itibaren Karadağ için danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Bu süreçte zorlandık ama asla pes etmedik. Yüzlerce insanı Karadağ vatandaşı yaptık. Artık yabancı ortaklarımızla birlikte profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Neden Biz?

Montenegro bize, oturma ve çalışma izni ile aile yakınlarımızı kapsayacak şekilde 21 günde Avrupalı olma imkanı sunuyor. Bu süreç göründüğü gibi kolay değil tabiki. Montenegro Hopes ekibi olarak, bu zorlu süreçte sizi asla yalnız bırakmıyoruz. Deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile sürecin başından sonuna kadar titizlikle çalışıyoruz.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Videoyu oynat

Montenegro Gayrimenkul Danışmanlığı

Montenegro Hükümeti’nin çıkardığı kanuna göre yabancı yatırımcıların aldığı gayrimenkulün fiyatına bakılmaksızın oturma izni alması yasalaştı. Siz de Karadağ’da ev alarak vatandaşlık elde edebilirsiniz.

Montenegro Şirket Danışmanlığı

Yatırımcılar için cazip bir seçenek olan Montenegro, 2017 yılında NATO üyesi olmuştur. Montenegro’da oturma ve çalışma izni alabilmek için €1 sermaye ile ltd. şirketi kurabilirsiniz. Uyguladığı vergi politikaları ile yatırımcıların tercih sebebi olan Montenegro hakkında detaylı bilgi için hizmetlerimiz sekmesini tıklayın.

Montenegro Oturma ve Çalışma İzni

Montenegro’da şirket kurduğunuzda oturma ve çalışma izni alabilirsiniz. 10 yıl Montenegro’da kaldıktan sonra vatandaşlık için hak kazanırsınız.

Budva karadagda gezilecek yerler

Montenegro’da Yeni Bir Hayat Mümkün.

Montenegro; konumu, avantajlarıyla sizi çağırıyor. Danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçin, Montenegro’da yatırım fırsatı yakalayın.